вівторок, 21 березня, 2017, 13:47 Події
КПВВ «Майорське» отримало обладнання від Управління ООН у справах біженців
КПВВ «Майорське». Фото: mtot.gov.ua
КПВВ «Майорське». Фото: mtot.gov.ua

Контрольно-пропускний пункт в’їзду-виїзду «Майорське» у Донецькій області було оснащено додатковим обладнанням завдяки допомозі Управління ООН у справах біженців.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

За співпраці міністерства та Управління ООН у справах біженців започатковано проект допомоги загальною вартістю 3,5 млн гривень для покращення умов на трьох контрольних пунктах в’їзду-виїзду: Новотроїцьке, Мар’їнка та Майорськ.

На початку місяця КПВВ «Новотроїцьке» першим отримав технічну допомогу від Агентства ООН у справах біженців. Було встановлено чотири додаткових модулі з комп’ютерною технікою та обладнано 20 нових місць для співробітників Державної прикордонної служби України.

20 березня на КПВВ «Майорске» було встановлено додаткові модулі для здійснення документального контролю та оснащено робочі місця для співробітників Державної прикордонної службі України (ДПСУ). Завдяки новому обладнанню буде створено 10-12 робочих місць для співробітників ДПСУ – це значно зменшить час очікування та підвищить рівень обслуговування громадян, які щодня перетинають лінію зіткнення.

КПВВ «Майорське». Фото: mtot.gov.ua
КПВВ «Майорське». Фото: mtot.gov.ua

Як зазначають у відомстві, вже практично відсутня черга з сторони м. Бахмут, а громадяни швидко проходять усі необхідні перевірки.

Також у рамках проекту УВКБ ООН надало два намети із системою обігріву для зон очікування, розташованих біля пунктів перетину.

Технічне оснащення КПВВ фінансується у рамках гуманітарної допомоги ЄС та інших міжнародних донорів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 20:51:12