Новини » Політика 21 березня, 2017, 21:28
Холодницький: САП довела до суду понад півсотні справ

Спеціалізована антикорупційна прокуратура станом на сьогодні довела до суду понад півсотні справ.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK повідомив Назар Холодницький, заступник генерального прокурора України, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Очільник САП розповів про перебіг окремих гучних справ, зокрема, щодо очільника ЦВК та головного санлікаря України.

Як повідомив Назар Холодницький, слідство у справі голови Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського триватиме до 14 квітня. 

«Щодо Охендовського слідство триває. Строк продовжений до 14 квітня. У нас на завтра запланована нарада із детективами у цій справі. Я наголошую,  на момент оголошення підозри були достатні підстави вважати, що ця особа може бути причетною до вчинення злочину. Я цю відповідальність по Охендовському взяв на себе, я підписав підозру без детективів. Якщо детективи зараз виконають вказівки і доведуть вину, буде складено акт. На це і дають відповідні строки», -- розповів про перебіг розслідування Назар Холодницький.

Керівник САП також розповів, на якому етапі розслідування справи щодо головного санітарного лікаря України Святослава Протаса.

За словами Назара Холодницького, на той момент, коли  затримали пана Протаса, для цього були достатні підстави, зокрема, відеозаписи. Попри те, на відео не було зафіксовано прямої вказівки надавати гроші для власної вигоди. 

«Коли підозру вручили, коли відбулася акція щодо санлікарів, доказова база, на жаль, не довела вини тих осіб у вчиненні цього злочину», -- зазначив керівник САП і додав, що доказів для складення обвинувального акту забракло.

Очільник САП також назвав п’ять справ, які вважає найважливішими для свого відомства: «Насіров, Охендовський, ОПЗ, ОГКХ, «Укрнафта».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 17:20 :20