Новини » Політика 21 березня, 2017, 20:51
Екс-нардепа-утікача допитали через скайп: про що розповів Онищенко
Назар Холодницький. Фото: скріншот відео ZIK
Назар Холодницький. Фото: скріншот відео ZIK

Колишнього народного обранця Олександра Онищенка допитали за допомогою скайп-зв’язку. Проте, коли питання прокурорів почали стосуватися конкретних речей, екс-нардеп-утікач уникав відповідей.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповів Назар Холодницький, заступник генерального прокурора України, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

«Детективи, прокурор були з однієї сторони, Онищенко – по іншу сторону скайп-зв’язку, – розповів гість програми. – Були розмови, і він гарно усе розказував. Прокурор почав ставити конкретні запитання, наприклад, чи платили, умовно кажучи, за призначення якогось з міністрів».

Назар Холодницький пояснив, що прокурор ставить конкретні запитання, на кшталт, кому платили, коли, якими коштами – готівкою чи переказами, а якщо переказами, то через який банк, – тому, що слід чітко встановити час, місце, спосіб і знаряддя вчинення тих чи інших злочинів.

«На це Онищенко відповідав: «Не припомню, не знаю, потом». І такі шаблонні відповіді – на усі питання. То, вибачте, ти говориш загальні фрази, а коли переходимо до конкретного, то я «не помню, я не знал», – повідомив про деталі допиту Назар Холодницький.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 04:15 :06