вівторок, 21 березня, 2017, 11:55 Львів
Дизайнери проводять дослідження, аби допомогти маломобільним групам пересуватися Львовом

Команда дизайнерів зі львівських ІТ-компаній хоче допомогти маломобільним групам населення пересуватися містом. Вона проводить дослідження, щоб дізнатися, в яких районах Львова найбільше користувачів інвалідних візків, та шукає людей, котрі розкажуть про найбільші проблеми пересування.

Про це на своїй створінці у Facebook пише один член команди дизайнерів Дмитро Козіцьки (Dmitry Kozitsky).

«В Україні існує проблема безбар’єрного пересування для маломобільних груп населення, а саме людей на інвалідних візках, батьків із дитячими візочками та людей похилого віку. Особливо гостро стоїть питання саме у найменш захищених людей – осіб з інвалідністю. Зазвичай складається враження, що в Україні не так багато людей з порушеннями опорно-рухової системи, бо таких людей нечасто видно в місті, – наголошують дизайнери. – Але таке враження складається лише тому, що у таких людей немає зручної можливості потрапити до громадських місць: проблемна бруківка, відсутність зручних пандусів, відсутність підйомників в будинках, розбиті або вузькі тротуари тощо.

Наше завдання – почати з малого. Для початку ми плануємо зробити зручний доступ до магазинів, парків та майданчиків відпочинку, аптек та поліклінік. Фінансувати ініціативу плануємо за власні кошти та з краудфандингу».

Для того, щоб розпочати максимально ефективно реалізацію проекту, дизайнери проводять дослідження, щоб дізнатися, в яких районах міста найбільше користувачів інвалідних візків, та шукають людей, з котрими зможуть поспілкуватися про найбільші проблеми пересування. Вони створили форму, котра допоможе правильно розставити пріоритети.

Зв’язатися з командою можна за допомогою email: accessible.lviv@gmail.com

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 10:23:13