вівторок, 21 березня, 2017, 12:01 Суспільство
Більшості українців гроші допомагають почуватися безпечніше, – опитування
Фото: radiosvoboda.org
Фото: radiosvoboda.org

Більшість українців згодні з тим, що гроші важливі (90%), наявність заощаджень дозволяє відчувати себе безпечніше (87%), гроші – це добре (85%) і гроші дають свободу і незалежність (79%).

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

При цьому 82% опитаних згодні з тим, що гроші є символом статусу в сучасному суспільстві, 80% визнають, що гроші – це влада, більше ніж 70% вірять, що з грошима можна всього досягти.

Більшість опитаних (74%) заявляють, що економно витрачають гроші і ретельно планують витрати; 64% вважають, що час – це гроші (при цьому майже чверть – не визначилися зі своїм ставленням).

Дві третини респондентів цінують гроші дуже високо, трохи менше (61%) вважають, що гроші можуть дати можливість бути тим, ким вони хочуть бути.

Майже половина переконані, що гроші змушують людей з оточення поважати їх, третина – не згодні з цим. 46% опитаних визнають, що гроші – це найголовніше в їхньому житті, і майже стільки ж (41%) не визнають. 40% вважають, що гроші дозволяють завести багато друзів, а 43% опитаних в це не вірять, пише ZN.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 21:55:40