понеділок, 20 березня, 2017, 16:33 Економіка
Зубко: Монетизація субсидій – це можливість долучитися до програм з енергоефективності
Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ України Геннадій Зубко. Фото: kmu.gov.ua
Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ України Геннадій Зубко. Фото: kmu.gov.ua

Україна має швидше рухатись у реформі енергоефективності. Ключовий пакет законопроектів вже перебуває у парламенті.

Про це повідомляє прес-служба Віце-прем’єр-міністра України.

«Ще одне питання – монетизація субсидій. Це шлях субсидіантам долучитися до програм з енергоефективності. Маємо здійснити монетизацію субсидій, по-перше, на рівні підприємств теплоенергетики, щоб позбутись клірингових розрахунків і монополії однієї компанії на ринку газ. По-друге, монетизація субсидій для споживачів, означає, що зекономлену частину коштів субсидії, споживач зможе спрямувати на енергоефективні заходи», – зазначив Геннадій Зубко.

Він зазначив, що пакет законопроектів з енергоефективності відпрацьований з Євросоюзом, який, у свою чергу, залучається до фінансування й підтримки Фонду енергоефективності.

«Енергоефективні проекти, які впроваджені в Луцьку, Дніпрі, Харкові, Одесі, Києві, вже показали у результаті економію споживання енергії до 70%. Сьогодні держава надає фінансову підтримку, кошти і можливості. Потрібна активність громадян і формування відповідального власника. Саме бажання українських родин рухатися у напрямку енергоефективності має бути першочерговим», – наголосив Зубко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 07:14:50