понеділок, 20 березня, 2017, 15:01 Економіка
Золотовалютні резерви України за два роки зросли до $15,5 млрд
Фото: rbc.ru
Фото: rbc.ru

Золотовалютні резерви України зросли з лютого 2015 року з практично $5 млрд до $15,5 млрд.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час п’ятого засідання Ради регіонального розвитку у понеділок у Києві, повідомляє «Укрінформ».

«Золотовалютні резерви танули наче сніг навесні, і на лютий 2015 року всохли практично до $5 млрд. Сьогодні вони становлять $15,5 мільярда», – сказав він.

Президент наголосив, що кредити від МВФ пішли саме у золотовалютні резерви країни.

«Саме туди в першу чергу пішли кошти, отримані від міжнародних фінансових організацій і 100% коштів від Міжнародного валютного фонду. Усі чули, як безвідповідальні політикани стверджують про те, гроші були проїдені, вкрадені, або використані не за призначенням. Це суцільна, тотальна і безвідповідальна брехня. Кожна копійчина, яку Україна отримала від МВФ, дбайливо зберігається у золотовалютних резервах держави і працює на стабільність національної грошової одиниці, на довіру до української держави, економіки та фінансово-банківської системи», – заявив він.

Порошенко додав, що також продовжує триматися відносно незмінним курс гривні: «І курс гривні (де тут дерево, щоб постукати?) вже третій рік тримається гнучким, але відносно незмінним».

«Без різких коливань для бізнесу та населення, хоча «блокадники» і тут створили додаткові ризики», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 06:01:23