понеділок, 20 березня, 2017, 20:37 Суспільство
«Жива» має допомогти людям, які пережили Майдан та війну на Донбасі,– режисер фільму
Фото: Facebook/ЖИВА  2016,  Тарас ХИМИЧ
Фото: Facebook/ЖИВА 2016, Тарас ХИМИЧ

Фільм «Жива» – реальна історія з життя зв’язкової УПА Анни Попович, яка не залишить байдужими людей різного віку. А вже цієї середи і глядачі «ZIKу» зможуть побачити розширену версію фільму.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі« (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив режисер фільму «Жива» Тарас Химич.

Основою українського фільму «Жива» стала історія Анни Попович – зв’язкової УПА, доля якої впливає на війну. Натомість, на історичному періоді режисери фільму акцент не ставили.

«У фільмі «Жива» ми відмовилися від деяких статистичних моментів, щоб глядачі відсторонилися від історії. Адже, переглядаючи фільм, люди самі зрозуміють, що йдеться про УПА та події Другої світової війни. Важливим для нас було показати, як просте життя жінки може впливати на війну. Проте, ми не ідеалізували її постать»,– каже режисер фільму Тарас Химич.

Він додає, що події, які відбувалися під час Революції Гідності у Києві, вплинули й на розвиток подій у самому фільмі.

«Фільм зростав разом із подіями Майдану. Головна героїня, не зважаючи на похилий вік, переймалася революцією. Анна Попович часто проводила паралелі із минулим, розповідаючи, що може відбутися згодом і на Майдані. Тому, не тільки події із її минулого життя, а й сьогодення, вплинули на розвиток подій у фільмі»,– переконує гість програми.

Тарас Химич запевняє: «Жива» має допомогти людям, які пережили Майдан та війну сьогодні. Адже, порівнявши життя головної героїні зі своїм, можна зрозуміти, що колись, у підпіллі, людям жилося набагато складніше.

Додамо: вже цієї середи, о 21:30, в ефірі телеканалу «ZIK», ви зможете побачити розширену версію фільму Тараса Химича – «Жива».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 06:37:30