понеділок, 20 березня, 2017, 20:27 Політика
Садовий боїться, що його звинуватять у недотриманні техніки безпеки у Грибовичах, – Геращенко

Я не володію інформацією про те, збираються посадити Андрія Садового, чи ні. Але, якщо він кожен день буде заявляти, що його посадять, то, можливо, і накличе на себе біду.

Таку думку висловив народний депутат України Антон Геращенко в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK.

«Саджати до в’язниці або притягувати до відповідальності чиновників можна у випадку наявності складу злочину. Наскільки мені відомо, Садовий боїться, що йому будуть пред’являти звинувачення щодо недотримання правил техніки безпеки на Грибовицькому полігоні сміття. Але я особисто не ознайомлений з матеріалами справи. Наразі ж Садовому ще не оголошена підозра, і, можливо, така підозра навіть не буде оголошена», –прокоментував нардеп.

Натомість щодо заяви генпрокурора Юрія Луценка про те, що така підозра вже готова до оголошення, Геращенко додає, що подібну підозру можна оголосити чиновникам чи не в кожному великому місті Україні.

«Якщо виходити з такої логіки, то в кожному великому місті рано чи пізно може відбутися трагедія через бездіяльність чиновників та конкретних служб. Я вважаю, що покарані мають бути ті особи, які відповідають за конкретну проблемну ділянку, чи то сміттєзвалище, чи погана розмітка на дорозі, чи відкритий каналізаційний люк. Чи є провина у конкретному випадку сама Садового, буде вирішувати Генпрокуратура», – зазначив Антон Геращенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 11:06:15