понеділок, 20 березня, 2017, 15:50 Регіони
Волинського суддю за хабар запроторять за грати на п’ять років

До п’яти років позбавлення волі засудили суддю Ківерцівського райсуду на Волині за одержання хабара обсягом 3,5 тисячі гривень.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Апеляційний суд Рівненської області відмовив у задоволенні апеляції сторони захисту та залишив у силі вирок Млинівського районного суду від 25 квітня 2016 року, яким визнано винним  та засуджено за частиною 2 статті 368 Кримінального кодексу України (в редакції, що діяла на час вчинення правопорушення), суддю Ківерцівського районного суду Волинської області.

Прокурори у суді довели, що служитель Феміди у червні 2010 року одержав неправомірну вигоду обсягом 3500 гривень за прийняття «правильного» рішення у цивільній справі, яка перебувала в нього на розгляді.

Судді призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з відбуттям покарання в кримінально-виконавчій установі, з позбавленням права обіймати посади судді та посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, в державних установах строком на 3 роки та з конфіскацією однієї шостої частини майна, що є власністю засудженого.

Рішення суду набрало законної сили.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 23:47:33