понеділок, 20 березня, 2017, 9:39 Світ
В Італії – проблемна економіка, але найздоровіші люди у світі, – дослідження
Фото: italiantribune.com
Фото: italiantribune.com

Черевичок, оточений п’ятьма морями, займає найздоровіша країна на Землі, згідно з Bloomberg Global Health Index, який проаналізував 163 країн. Дитина, народжена в Італії, може розраховувати прожити до 80 років. Натомість на 4500 км на південь у Сьєрра-Леоне, Західна Африка, новонароджений помре в середньому на 52-ому році життя.

У той час як Італія входить у число найбільш розвинених країн, протягом десятиліть там спостерігається тривалий економічний застій, майже 40% молоді – безробітні, і це ще більше загострюється у зв’язку з найвищими у світі борговими навантаженнями. Проте, італійці у кращій формі, ніж американці, канадці і британці, які все більше страждають від високого кров’яного тиску, зростання холестерину і погіршення психічного здоров’я, – інформує видання Bloomberg.

Італія також має «надлишок лікарів», – сказав Том Кеньон, лікар і виконавчий директор всесвітньої організації з надання допомоги Project HOPE.

Також сприяє продовженню життя дієта, багата овочами і оливковою олією. Адам Древновскі, директор Центру з питань харчування громадської охорони здоров’я при Університеті штату Вашингтон, США, вказав на важливість доступу до свіжої плодоовочевої продукції, фруктів, нежирного м’яса та риби.

<nbsp;>

Кожна країна в індексі оцінювалася на основі таких змінних, як очікувана тривалість життя, причини смерті та ризики для здоров’я, починаючи від високого кров’яного тиску, паління до неповноцінного харчування і наявності чистої води.

Ісландія, Швейцарія, Сінгапур і Австралія ввійшли у п’ятірку найбільш здорових країн рейтингу.

Розвинений світ не без ризиків, і ожиріння є одним з них. США посіло 34 місце за оцінкою здоров’я з показником 73.05 з загальних 100 балів. Ранжування країни за кількістю людей з надлишковою масою тіла – 67,3, є один з найвищих серед країн світу.

У найбідніших штатах: Луїзіані, Міссісіпі, Алабамі і Західній Вірджинії найбільший відсоток від їхнього населення страждає від ожиріння (35%), згідно з Центрам з контролю за захворюваннями США.

<nbsp;>

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 05:58:53