понеділок, 20 березня, 2017, 15:42 Світ
В Австралії телефони сотень політиків випадково опинилися в інтернеті
Фото: theguardian.com
Фото: theguardian.com

В Австралії приватні мобільні телефони сотень федеральних політиків, колишніх прем’єр-міністрів і високопоставлених політичних штатних співробітників були опубліковані в інтернеті.

Про це повідомляє LB.ua з посиланням на The Guardian.

За даними видання, це сталося внаслідок того, що Департамент парламентських служб не видалив номери під час публікації інформації про кошти, витрачені на оплату телефонних розмов політиків.

У попередні роки дані про номери телефонів повністю вилучали з оприлюднених у форматі PDF документів. Цього разу їх просто зафарбували білим шрифтом, що не є проблемою для їхнього розкриття.

Єдиними посадовими особами, телефони яких були повністю видалені, стали вищі державні діячі, включаючи прем’єр-міністра Малкольма Тернбулла, скарбника Скотта Моррісона, генерального прокурора Джорджа Брандиса і декількох інших.

Водночас у Мережу потрапили телефони таких колишніх керівників уряду, як Джулія Гіллард, Джон Говард, Пол Кітінг, лідер опозиції Білл Шортен і чинні урядовці – віце-прем’єр Барнабі Джойс, міністр оборони Крістофер Пайн, міністр зв’язку Мітч Файфілд, лідер Партії зелених Річард Ді Натале і інші.

Департамент парламентських служб заперечує свою провину у витоку приватної інформації і покладає відповідальність на приватного підрядника Telco Management.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 05:59:12