понеділок, 20 березня, 2017, 14:03 Світ
Уряд Польщі продовжує заганяти себе у глухий кут фейком про мільйон біженців з України
Андрій Павлишин
журналіст, громадський діяч, історик та перекладач

Бумеранг повертається знову і знову. Але Ярослав Качинський велить Беаті Шидло кидати його, не покладаючи рук. Приблизно так виглядає патова ситуація, в яку загнав себе м’яко кажучи фейком про мільйон біженців з України актуальний уряд Польщі.

Що характерно, на прикладі польських нацистів із ОНР дуже виразно видно брехливість і маніпулянтство «борців із мігрантами». На Заході вони буцім борються проти того, що біженці з колишніх колоній Британії, Нідерландів, Франції, Бельгії, Німеччини (так-так, усі ці, й багато інших держав були колоніальними метрополіями) начебто «паразитують» на місцевій «соціальній допомозі»

Але ж ті трохи більш як тридцяти українських біженців, які з’явилися в Польщі за минулі три роки, явно не підірвали польського бюджету. А щодо понад півмільйона власників польських національних і шенгенських віз, виданих польськими консульствами в Україні, усе цілком навпаки. Українські студенти платять за навчання і утримання (помешкання, харчування, транспорт, розваги), дають змогу набирати контингент слухачів для вишів, які б інакше мусили закриватися, особливо в провінції.

Українські заробітчани компенсують системний брак робочої сили, адже «малокваліфіковані робітники» з польським паспортами не кинуть усе і не поїдуть на другий кінець Польщі збирати яблука в сезон, або працювати десь на селі, чи доглядати хворих. Вони також не зможуть компенсувати брак учителів і лікарів на східному польському пограниччі, звідки фахівці давно виїхали в багатші райони або за кордон.

Недарма усі аналітики однозначно кажуть, що польські національні інтереси (всупереч українським національним інтересам у даному випадку) полягають у залученні робочої сили з України. Відтак, польські нацики діють всупереч польським національним інтересам і нічим не допоможуть отим «знедоленим», за яких брехливо й цинічно нібито заступаються. Профіт тут отримує тільки Росія і ефесбешні куратори «консервативного інтернаціоналу» в Європі.

Але Качинський і ядро його партії належать до того психотипу, який «коли чого я вирішив, то вип’ю, хоч там що»...

Читайте також: Варшава і Київ будуть спільно протидіяти вандалізму.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 15:31:46