понеділок, 20 березня, 2017, 10:19 Суспільство
Український винахід – кулон-перекладач – зібрав на Kickstarter понад $300 тис.
Кулон SenStone. Фото: ain.ua
Кулон SenStone. Фото: ain.ua

Створений українцями стартап Senstone, який запроектував кулон для перетворення голосових заміток у текстову форму, зібрав на сайті Kickstarter $300 тисяч.

Про це пише AIN.ua.

Початкову суму в $ 50 000 команді вдалося зібрати лише через 36 годин з моменту старту. За час кампанії про стартап написали багато відомих ЗМІ – The Verge, Business Insider, Mashable, Wired, Cnet.

Фото: ain.ua
Фото: ain.ua

Кулон Senstone, діаметром 29,53 мм і вагою 26 г, робить замітки в один клік, на ходу переводить в текст і сортує по темах (наприклад, щоденник, блог туриста, записки з конференцій), які створює користувач. Він вміє розпізнавати сім мов, тримає заряд до трьох днів.

Засновник – Назар Федорчук – почав працювати над проектом відразу після звільнення з роботи. Він почав втілювати цю ідею в життя на початку 2015 року. Влітку 2016 року до нього приєднався Маркіян Мацех та інші програмісти.

За словами Назара Федорчука, основну суму зібраних коштів витратять на першу партію і розвиток команди. Зараз команда веде переговори з декількома заводами, які можуть допомогти з масовим виробництвом гаджета.

Читайте також: Українці представили концепт літаючої бронемашини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 06:03:25