понеділок, 20 березня, 2017, 15:49 Світ
У Польщі російського шпигуна засудили на чотири роки в’язниці
Фото: wyborcza.pl/Ілюстративне фото
Фото: wyborcza.pl/Ілюстративне фото

У Польщі до чотирьох років позбавлення волі засудили юриста Станіслава Ш., якого звинуватили у шпигунстві на корить Росії. Вирок у цій справі оголосив сьогодні Окружний суд у Варшаві.

Про це повідомляє «Радіо Польща».

Підозрюваний відкидав звинувачення. На думку адвоката, у справі були «серйозні доказові недоліки». Прокуратура просила шість років в’язниці для обвинуваченого. Станіслава Ш. звинувачували у тому, що він брав участь у діяльності російської військової розвідки ГРУ проти Польщі.

Судовий процес почався у вересні 2016 року. Він проходив за зачиненими дверима, у спеціально обладнаному залі суду в зв’язку з важливим державним інтересом та використанням матеріалів, які підлягають дії закону про захист секретних матеріалів. Згідно із законом, резолютивна частина судового рішення мала бути відкритою.

Станіслав Ш. має подвійне громадянство – російське і польське. Його та підполковника Війська польського Збіґнєва Й. арештували у жовтні 2014 року. Справи військового та цивільного пов’язані, але вони між собою співпрацювали – обоє шпигували на користь російської військової розвідки. У 2016 році Військовий окружний суд у Варшаві засудив Збігнєва Й. до шести років позбавлення волі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 17:57:36