Новини » Львів 20 березня, 2017, 16:25
У ЛМР заявили, що офіційних документів з ЛОДА щодо нової ділянки під полігон ТПВ не мають
Сміття. Фото: УНІАН
Сміття. Фото: УНІАН

Продовжується формалістична тяганина між львівською міською та обласною владою щодо ключових проблем у вирішенні сміттєвої кризи. У цьому ж руслі відбувається і діалог щодо нової ділянки для сміттєпереробного комплексу у Миколаївському районі, про виділення якої нещодавно оголосили в ЛОДА. У місті ж заявляють, що поки жодних офіційних документів не отримували.

Про це сьогодні під час брифінгу заявив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергій Бабак.

«Станом на початок брифінгу від ОДА не надходило жодної офіційної документації щодо цієї ділянки, про яку йшлося. Ні на мій департамент, ні на департамент земельних ресурсів і безпосередньо на міського голову такої офіційної інформації не надходило», – коротко поінформував Сергій Бабак.

Нагадаємо, обласна влада пропонує ділянку біля села Добряни Миколаївського району, що за 28 кілометрів від Львова. Загальна площа землі – 100 га, за категорією – це землі промислового призначення вапнякового характеру і не придатні для сільськогосподарського використання.

Цю ділянку в ОДА підшукали взамін на попередню на території Яворівської «Сірки», яку місто спочатку вибрало для себе, а потім відмовилось, зіславшись на рішення ним же зібраної експертної комісії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 23:12 :01