понеділок, 20 березня, 2017, 12:39 Львів
У Дрогобичі проведуть безкоштовні курси з програмування

У Дрогобичі ініціатива «Франко-хаб» оголосила набір заявок на безкоштовні курси програмування.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Курс Гарвардського університету CS50 викладатиме завідувач кафедри інформаційних систем і технологій Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Віктор Григорович.

«Вік і фах значення не мають, головне – математичний склад мислення, уміння аналізувати та бажання навчатись, – кажуть організатори. – Відбір кандидатів відбуватиметься на конкурсній основі. Термін навчання – 2 місяці (2-3 заняття в тиждень у післяробочий час».

Після навчання випускникам курсів обіцяють працевлаштування в ІТ-компанії «PettersonApps», яка є партнером ініціативи «Франко-хаб» та фінансує оплату курсу.

Подати заявку на навчання можна до 31 березня, заповнивши гугл-форму. Визначення переможців, які отримають змогу безкоштовного навчання – до 14 квітня.

Нагадаємо, ініціатива «Франко-хаб» успішно діє у Дрогобичі з минулого року. Її ініціатор Василь Яворський спільно з партнерською ІТ-компанією з м. Ужгород уже провів курси з IOS-розробок для студентської молоді, і вже сьогодні четверо молодих студентів, які за 2 місяці навчились розробляти додатки під IOS на мові програмування SWIFT, працюють як фрілансери над ІТ-проектом.

«Наше завдання – створити у Дрогобичі якісне ІТ середовище, що відтак дасть змогу реалізувати ключову ідею ініціативи. Основна мета – створити потужний бізнес-інкубатор, що дозволить зберегти розумовий потенціал країни, призупинити його відтік за кордон, надавши молодим ІТ-спеціалістам змогу працювати у рідному місті, рідній країні. Сьогодні ми допомагаємо іншим, навчаючи їх, а завтра, маю таку надію, знайдеться інвестор, який допоможе нам реалізувати нашу мрію – створити потужний ІТ бізнес-інкубатор у місті Дрогобич», – зауважив Василь Яворський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 03:41:46