понеділок, 20 березня, 2017, 15:45 Події
Суд у Криму переніс слухання справи Семени на 3 квітня
Кримський журналіст Микола Семена. Фото: krymr.com
Кримський журналіст Микола Семена. Фото: krymr.com

У підконтрольному Кремлю Залізничному райсуді Сімферополя перенесли розгляд справи кримського журналіста Миколи Семени на 3 квітня.

Як повідомляє 20 березня «Крим.Реалії», суд перенесли у зв’язку з клопотанням захисту про забезпечення доступності та гласності судового процесу.

Адвокат Олександр Попков звернувся до суду з проханням забезпечити більш просторий зал засідання в зв’язку з тим, що не всі журналісти змогли потрапити до зали. Також він зазначив, що йому і його колезі адвокату Емілю Курбедінову не створені робочі умови – за його словами, недостатньо місця, щоб розкласти папери, а у підсудного взагалі немає столу, щоб працювати зі своїми документами.

Прокурор Урдинська різко заперечувала проти заявленого клопотання, угледівши в цьому «капризи адвокатів», а також суперечку і навіть «образу суду». Також вона висловилася з приводу того, що «наступного разу захист вимагатиме каву в ліжко».

На думку Курбедінова, маленький зал для засідання був обраний не випадково, за його словами, це «поширена практика для резонансних політичних справ у Криму».

Суддя Надія Школьна заявила спочатку, що зал обрано у зв’язку з клопотанням про забезпечення аудіозапису процесу, і для того, щоб переносити обладнання в більш просторий зал, знадобиться багато часу, й іншим разом обов’язково буде вибрано більш відповідне приміщення. Але оскільки свою думку вона висловила до того, як вислухала сторони щодо даного клопотання, то в подальшому вже не змогла його відхилити з цих підстав. В результаті вона прийняла рішення перенести розгляд справи на 3 квітня на 14 годину.

Як повідомлялося, Семена, суд над яким відбувається у Криму, не визнає свою провину.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 08:48:24