понеділок, 20 березня, 2017, 1:30 Події
Сотник: Зникнення Путіна – випадковість чи початок «зливу»

Як стало відомо президент Росії Володимир Путін не вшанував своєю присутністю святкування, що проходять на честь захоплення українського Криму три роки тому.

На інтригуючу пригоду звернув увагу російський журналіст Саша Сотник на своїй сторінці в Мережі.

Сотник пояснив, що згідно з офіційними повідомленнями російських ЗМІ, президент РФ був доступний тільки до обіду і тільки в телефонному режимі, розмовляючи з Назарбаєвим.

Чому ж президент Росії так і не з’явився на Воробйових горах на урочистостях, присвячених «отжатію» українських територій, яким він так пишався?

Крім того, Сотник у своєму повідомленні цікавиться, де ж «Сцарь-гарантушка» відзначав річницю свого «гераклічного подвигу»?

Сотник призводить своє бачення даної ситуації, відзначаючи, що навіть прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив в день святкувань, що виключно всі рішення по Криму приймав президент одноосібно.

На думку журналіста, можливий варіант того, що «братва зливає» гаранта, оскільки відведений йому час для вирішення державних проблем не дав ніяких результатів: санкції не зняті, Росія в ізоляції, економіка країни в глибокій ямі.

Саме покладання на Путіна відповідальності за прийняті їм одноосібно політичних рішень і подальше усунення «Сцарь-гарантушки» теоретично може допомогти Росії вийти з незавидного стану, в якому вона опинилася, вважає Сотник.

Читайте також: Екс-дружина Путіна отримала 250 млн рублів з бюджету Москви.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 10:48:59