понеділок, 20 березня, 2017, 13:38 Суспільство
Щороку в Україні від раку помирає 90 тис. людей
Діагностика раку. Фото: theguardian.com/Burger/Phanie /Rex Features
Діагностика раку. Фото: theguardian.com/Burger/Phanie /Rex Features

Захворюваність, інвалідність і смертність від раку в Україні перебувають на другому місці після серцево-судинних захворювань.

Про це йдеться у проекті Концепції загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2022 роки, яка опублікована на порталі Національного канцер-реєстру.

Так, згідно із текстом Концепції, рівень захворюваності та смертність від раку в Україні постійно підвищується у зв’язку з несприятливою екологічною ситуацією.

В Україні щороку виявляють більше ніж 150 тисяч хворих на рак осіб. Щорічно вмирають майже 90 тисяч онкологічних хворих, з яких 35% – особи працездатного віку.

«Залишається великою кількість хворих, які помирають протягом першого року захворювання – до 40%», – йдеться у документі.

Водночас сьогодні в Україні проживає майже 800 тис. осіб, уражених онкологічними хворобами. А за прогнозом, до 2020 року кількість тих, хто вперше захворів на рак, може досягти 200 тисяч на рік, а загальна кількість онкохворих значно перевищить 1 млн, пише УНН.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 06:07:56