понеділок, 20 березня, 2017, 17:41 Політика
Садовий стверджує, що знає справжню причину відтермінування траншу МВФ

Банкова хоче призначити вигідного для себе кишенькового аудитора для НАБУ, який нівелює роботу антикорупційного відомства. А такі дії влади є справжньою причиною відтермінування чергового траншу МВФ.

Про це в ефірі програми FACE2FACE на телеканалі ZIK заявив Андрій Садовий, міський голова Львова й очільник партії «Самопоміч», коментуючи критику, яка прозвучала на його адресу під час засідання Ради регіонального розвитку.

«Сьогодні Президент присвятив частину своєї промови відносинам з Міжнародним валютним фондом і поінформував, що транш, який мав ось-ось надійти, відтерміновується», – зазначив Андрій Садовий.

Очільник «Самопомочі» наголосив, що йому відомо, у чому криється причина такого кроку.

«Наскільки мені відомо від експертів, причина – не в «Самопомочі», на яку хочуть звалити всі біди в Україні», а причина банально проста – маніпуляції із призначенням аудитора для НАБУ, тому що Банкова хоче призначити вигідного для себе кишенькового аудитора, який, фактично, нівелює роботу НАБУ, – сказав Андрій Садовий. – Міжнародний валютний фонд – це структура, яка приймає дуже виважені рішення. Безперечно, є позиція низки країн, які нам допомагають. Проте, якщо ми хочемо обдурити тих, хто простягає нам руку, то цього не вийде».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 03:54:52