понеділок, 20 березня, 2017, 16:01 Політика
Питання відставки прем’єра-міністра є лише піаром для деяких політсил, – нардеп

На темі відставки прем’єра-міністра Володимира Гройсмана заробляють імідж деякі політичні сили. Вони гучно заявляють про некомпетентність чиновника і необхідність його зняття з посади. Проте ніхто не знає, коли це станеться.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK) сказав нардеп Віктор Кривенко.

«Був такий давньогрецький стратег Алкавіад, який мав красиву собаку. І коли він якось захотів, щоб народ не обговорював неприємне йому питання – відрізав тварині хвіст. Тоді всі почали базікати про пса, а на Алкавіада не зважали. Так само й ми сьогодні обговорюємо можливу відставку Гройсмана, коли насправді є болючіші питання енергетики, економіки тощо», – вважає нардеп.

Питання відставки прем’єра-міністра є не лише відволікаючим моментом від наболілих проблем, а й піаром для політичних сил, які є ласі на абстрактні розмови.

«На мою думку, «Батьківщина» всіляко ллє негатив у сторону Гройсмана, бо піариться на його імені. Зрозуміло, що він завтра не піде у відставку. Але обмити йому кісточки всі охочі. Спочатку ж треба провести багато процедур, зокрема, ухвалити рішення про зняття з посади. А вже після усіх цих дій, у середині квітня, Гройсман зможе піти у відставку, якщо буде на це політична воля», – каже нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 03:55:16