понеділок, 20 березня, 2017, 5:05 Світ
Публіцист пояснив, куди пропав Путін, і чому його так і не дочекалися у Криму

Російський президент досі не зробив жодної заяви щодо чергової річниці з моменту захоплення Криму, і не з’явився на заходах з нагоди «урочистостей» на анексованому півострові. Нове зникнення Путіна багато хто розцінив як чергову спробу відійти від влади.

На цей раз спроба господаря Кремля може виявитися вдалою, – заявив російський блогер і публіцист Володимир Голишев.

Голишев пригадує, як у 2015 році худий Путін з’явився, хоч його там і не особливо чекали, на Василівському узвозі. Вирячивши очі, «вождь» кричав щось пастві. До цієї появи Путіна на публіці останній раз бачили 5 березня, потім перед народом він постав лише 16 березня.

«Причому виглядав він так, як виглядають онкохворі після хіміотерапії – рясне потовиділення, «синдром танцюючих ніг», проблеми з мовою та ін. Але до 18-го він вже міг стояти і викрикувати якісь гасла. Ну що можна сказати? «Слава, слава Айболиту! Слава добрим лікарям!» Тим не менш, влітку того ж 2015 року він знову зник. На цей раз на 5 днів. В результаті виникла скандальна ситуація: президент РФ прогуляв державне свято (День Прапора), чергову зустріч у нормандському форматі (Порошенко, Меркель і Олланд зустрічалися без нього) і московський День Міста», – згадує Голишев.

Тоді Путіна замінив Медведєв, який став не лише головним російським ньюсмейкером, але і «виріс» завдяки кремлівським фотографам аж на 15 см.

Відхід Путіна в той момент був практично вирішеною справою. Але вождь все ж затримався, і на цьому, очевидно, наполягло оточення ВВП, від якого залежало благополуччя «особливо наближених до тіла».

Голишев зазначає, що по всій видимості в Кремлі все таки йдуть деякі приготування до нової конфігурації влади, яку, до речі, Медведєв може і не вписатися.

Тому і виник такий своєчасний грип у Медведєва, якого Путін може замінити на Кудріна, а на екс-прем’єра після це повісити всіх собак, а потім дострокові вибори і перемога Собяніна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 12:33 :14