понеділок, 20 березня, 2017, 21:39 Політика
Порошенко обговорює з лідерами парламентських фракцій ситуацію з траншем МВФ

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з керівниками парламентських фракцій сказав, що потрібно обмінятися думками стосовно ситуації з Міжнародним валютним фондом, Європейською комісією.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

«Нам треба обмінятися думками щодо поточної ситуації, яка склалася в країні і яка виникла у світі у зв’язку з відповідною реакцією Міжнародного валютного фонду, Європейської комісії. Думаю, було б корисно провести відповідні консультації», – сказав П.Порошенко під час зустрічі з представниками фракцій парламенту.

Президент висловив сподівання, що зустріч сприятиме стабілізації ситуації.

«Переконаний в тому, що на сьогоднішній день є можливості реалізувати той потенціал під час цього сесійного тижня, який дозволить нам стабілізувати ситуацію», – сказав він.

Нагадаємо, в Адміністрації Президента України орієнтовно о 20.10 розпочалася зустріч Глави держави з керівниками парламентських фракцій.

Зазначимо, що на зустріч з Президентом від БПП прийшла народний депутат Ірина Луценко, керівник фракції «Самопоміч» Олег Березюк, від «Народного фронту» – Максим Бурбак, від «Батьківщини» – народний депутат Сергій Соболєв, Радикальної партії – Олег Ляшко та групи «Воля народу» – Ярослав Москаленко. Також на зустрічі присутній представник Президента України у ВР Артур Герасимов.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 05:40:33