понеділок, 20 березня, 2017, 21:10 Політика
Оксана Сироїд – це спікер «Самопомочі», а не Верховної Ради, – Геращенко

Оксана Сироїд, яка є представником партії «Самопоміч», розуміла, що правоохоронці, які прийшли до Верховної Ради, почнуть говорити про незручний для її фракції випадок, а зокрема, про поведінку депутата Володимира Парасюка в зоні АТО. Саме тому вона не поставила питання на голосування та боягузливо закрила засідання ВР.

Таку думку висловив народний депутат України Антон Геращенко в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK.

«Коли ці співробітники поліції приїхали до Києва, щоб надати керівництву показання з приводу інциденту в зоні АТО з нардепом Парасюком, я привів цих людей до Верховної Ради. Вони поспілкувалися з керівниками фракцій БПП, «Народного фронту» та «Радикальної партії», після чого було прийнято рішення, що вони мають донести свою позицію до решти депутатів», – розповідає Геращенко.

«Народний фронт» вимагали від віце-спікера парламенту Оксани Сироїд дати можливість поліцейським виступити. Згідно регламенту, вона мала б поставити питання на голосування, проте передчасно закрила засідання.

«Однак Сироїд, яка є представником партії «Самопоміч», розуміла, що розмова піде про незручний для її фракції випадок, зокрема про поведінку депутата Володимира Парасюка. Однак віце-спікер свідомо не хотіла поставити відповідне питання про виступ правоохоронців на голосування. Якби Сироїд була спікером Верховної Ради, а не спікером фракції «Самопоміч», то мала б не боягузливо втікати, а дати людям можливість виступити», – наголосив Антон Геращенко.

Натомість сьогодні, додає нардеп, замість того, щоб обговорювати неприпустиму поведінку депутата Парасюка в зоні АТО, важлива тема прикривається порушенням регламенту.

Нагадаємо, народний депутат України Володимир Парасюк на чолі групи із 60-70 осіб проїздив біля міста Слов’янськ, де його на блокпосту зупинили правоохоронці.

На вимогу надати документи та дозволити оглянути авто, нардеп почав застосовувати фізичну силу до правоохоронців та нецензурно висловлюватися.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 03:27:49