Новини » Політика 20 березня, 2017, 19:30
Нардеп нагадав, як «Самопоміч» торгувалася за Яценюка

Свого часу «Самопоміч» у повному складі відмовилась підписуватись за відставку Яценюка. А через три місяці вирішила це зробити. Тобто торгувалися. Оцей цинізм і популізм найбільше шкодить державі.

Про таке заявив народний депутат Олег Барна, в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK).

Політик пригадав, що збирав підписи за відставку тодішнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка і зіткнувся з дуже непослідовною позицією партії «Самопоміч».

«Тому коли говорити загалом, люди і політики мають мати чітку позицію, більше того, аргументувати її. А коли просто маніпулюють свідомістю людей заради особистого піару, то маємо те, що є зараз», – вважає Олег Барна.

Народний депутат провів аналогію із блокадою торгівлі з окупованим Донбасом, у якій звинувачують «Батьківщину» і «Самопоміч», і ненаданням кредиту МВФ, що пов’язують саме з блокадою. «Державний посадовець, державний муж, перед тим, як діяти, має спершу подумати про наслідки своїх дій. І якщо кредит зараз дуже потрібен державі для підтримки стабільного курсу гривні, і він необхідний, то лідери партій, які ініціювали цю блокаду, нехай дають пояснення народу», – закликав Барна.

Політик відзначив, що через блокаду Україна втратила два мільярди гривень. «Може представники тих політсил, які організували блокаду, візьмуть біженців, які втратили роботу на території ОРДЛО до себе, дадуть роботу у Львові і області? Бо ж ті люди, які тепер стали безробітні на території ОРДЛО, можуть взяти в руки зброю», – вважає депутат.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 14:00 :29