понеділок, 20 березня, 2017, 21:52 Події
Напад на суддю Бенедисюка – це провокація та залякування,– Геращенко

Вища рада правосуддя на чолі з Ігорем Бенедисюком відіграє сьогодні чи не найголовнішу роль в очищенні судової системи. Бенедисюк намагається прибирати із судової системи корумпованих та нечесних суддів. Саме через це цю людину ненавидить велика кількість впливових людей.

Таку думку висловив народний депутат України Антон Геращенко в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK.

«Я переглядав відео нападу на суддю Бенедисюка і впевнений, що це була провокація, а не вияв протесту проти нього. Це було зроблено з єдиною метою – залякати суддю та його сім’ю. Ігор Бенедисюк – це голова Вищої ради правосуддя. Це той орган, який зараз відіграє чи не найголовнішу роль, адже намагається прибирати із судової системи корумпованих та нечесних суддів. Саме тому Бенедисюка сьогодні ненавидить велика кількість впливових людей», – вважає Геращенко.

Нардеп переконаний, що протест проти судді був проплаченим і зовсім і не висловлював думку громадськості.

«Псевдоактивістам, які приїхали до дому судді та фактично почали йому погрожувати, було по 17-18 років. Тому я переконаний, що вони навіть не розуміли, хто такий Бенедисюк, ї їм було абсолютно байдуже, кому погрожувати,  адже вони отримали свої копійки за виконане завдання і все», –зазначив Антон Геращенко.

Він додає, що сьогодні різні політичні сили все частіше почали збирати під себе людей для замовлення, які виконують для партій «брудну» роботу.

«Для того, щоб притягувати до відповідальності організаторів проплачених акцій, потрібен закон. Такий документ уже написаний, але його не хочуть підтримати, оскільки бояться, що його можуть використати для придушення різник зібрань та акцій», – зазначив нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 06:22 :56