понеділок, 20 березня, 2017, 16:08 Політика
Порошенко главі ЄІБ: На сході у нас не конфлікт, а російська окупація
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua
Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко зробив публічне зауваження Голові представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Лілії Чернявській, яка назвала військові дії на Донбасі «конфліктом на сході країни».

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Під час засідання Ради регіонального розвитку, що відбувається під головуванням Глави держави, Лілія Чернявська розповіла про діяльність Європейського інвестиційного банку в Україні, напрямки та сфери співпраці.

За її словами, однією з основних напрямів ЄІБ є підтримка людей, які опинилися у складній ситуації через «конфлікт на сході країни», а також реконструкція зруйнованої соціальної інфраструктури.

«Акцент програми ставиться на областях, які безпосередньо постраждали від конфлікту – це Донецьк та Луганськ, а також на тих областях, які відчули і прийняли на себе перший удар хвилі внутрішньо переміщенних людей», – сказала Лілія Чернявська.

Президент звернувся до Голови представництва ЄІБ: «Прошу пробачення, але у нас немає конфлікту на сході. У нас є російська окупація української землі».

У свою чергу, Голова представництва ЄІБ перепросила за таке формулювання.

Після цього Лілія Чернявська продовжила презентацію діяльності банку в Україні. Так за її словами, за останні три роки банк профінансував в Україну понад 3 млрд євро. Вона зазначила, що з Урядом України було підписано угоди про реалізацію понад 15 програм. Основними секторами, в яких працює ЄІБ в Україні, є малий та середній бізнес, соціальна інфраструктура, енергетика та транспорт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 08:50:31