понеділок, 20 березня, 2017, 14:58 Події
Мовні квоти на контент іноземних телеканалів не вплинуть, – Нацрада

Введення мовних квот на телебаченні не вплине на контент іноземних каналів, які транслюють в Україні.

Про це розповів член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський, передає Телекритика.

«Закон стосується ліцензіатів Нацради – резидентів України, тобто тих телеканалів, які використовують радіочастотний ресурс, які отримали в принципі ліцензії на мовлення в Україні», – сказав він.

Якщо ж іноземний телеканал, який має дозвіл на мовлення від Нацради, порушує українське законодавство, наприклад закон про телебачення і радіомовлення, закон про інформацію тощо, або виступає проти визнання територіальної цілісності України, то регулятор має право обмежити його мовлення в кабельних мережах країни.

«Але при цьому він залишається доступним на супутнику і є можливість дивитися його через інтернет. Тобто це стосується обмеження тих ресурсів, які є державною власністю, – радіочастотний ресурс і т.д.», – додав член Нацради.

Нагадаємо, 16 березня Верховна Рада підтримала в першому читанні проект закону про квоти на мовлення українською мовою на телеканалах.

Документ передбачає, що за підсумками тижня обсяг трансляції передач і фільмів українською мовою на загальнонаціональних і регіональних телеканалах повинен становити не менше 75% в кожному з проміжків часу між 07:00 і 18:00 і між 18:00 і 22:00, а на місцевих каналах – не менше 50%.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 03:42:57