понеділок, 20 березня, 2017, 11:43 Регіони
Москаль про заяви Садового: Треба позбутися сміття не лише на вулицях, але й в голові
Голова Закарпатськї ОДА Геннадій Москаль. Фото: radiosvoboda.org
Голова Закарпатськї ОДА Геннадій Москаль. Фото: radiosvoboda.org

Поширена в ЗМІ інформація міського голови Львова Андрія Садового про те, що 30-40 відсотків закарпатців мають громадянство інших країн, не відповідає дійсності.

Про це повідомив на своєму офіційному сайті голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

«Мені особисто дуже дивно чути подібні заяви з вуст такого серйозного політика, – зазначає голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. – Бо навіть не можу уявити, звідки така інформація. Може, пан Садовий із «Самопоміччю» особисто здійснював подвірні обходи на Закарпатті й рахував іноземних громадян? Як можна опускатися до рівня базарних пліток і на повному серйозі стверджувати, наче в деяких районах живуть тільки іноземні громадяни й навіть припускати віддачу території області іншим країнам? Скільки можна чіпляти ярлики на закарпатців, котрі «тільки й думають про те, як продати Україну й приєднатися до іншої країни?» Це абсолютно безвідповідально!

Читтайте також: Львів та агломерація продукує в день 600 тонн сміття, – Садовий 

Різноманітні експерти, журналісти й політики, більшість із яких ніколи не були на Закарпатті, постійно розповідають про нашу область різні страшилки, пов’язані з іноземним громадянством (особливо угорським). Але, навіть угорський паспорт Насірова, який опублікували центральні ЗМІ, виявився фальшивкою – я з’ясував це по своїх джерелах.

У мене тільки одне пояснення заяви пана Садового – напевно, він образився, що ми відмовилися прийняти львівське сміття. Пояснюю, що більше половини Закарпаття займають гори, в нас немає достатньо полігонів, ми самі потопаємо в смітті ще й «експортуємо» його річками в Угорщину й Словаччину. Тому ця відмова цілком обґрунтована. Не можна поширювати нісенітниці про сусідню область, треба позбутися сміття не тільки на вулицях, але і в голові, – йдеться в повідомленні на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 09:54:15