понеділок, 20 березня, 2017, 13:27 Львів
Маршрутники Львівщини готові возити пільговиків, якщо не платитимуть податків
Фото: Микола Тис/ZIK
Фото: Микола Тис/ZIK

Перевізники Львівщини заявляють, що готові возити пільгові категорії громадян, якщо держава звільнить АТП від податків.

Про це 20 березня на прес-конференції повідомив голова Асоціації перевізників Львівської області Іван Велійка.

Наразі ж перевізники погрожують з 2 квітня відмовитися від перевезень пільговиків, хоча свідомі, що це є порушенням закону.

«Закон потрібно виконувати не лише перевізникам, а й тим, хто людям гарантує право пільгового проїзду. На жаль, на сьогодні держава повністю усунулася від виконання своїх зобов’язань… Якщо держава не виконує свої зобов’язання, чому перевізники повинні виконувати свої?», – пояснює І.Велійка.

«Врегулювання цієї проблеми постійно затягувалося чиновниками від влади, тому що це непопулярний крок, постраждає політичний рейтинг. Сьогодні ми дійшли до тієї межі, коли перевізники роблять цей непопулярний крок, щоби влада зі свого боку врегулювала це питання», – додав він.

Як зазначив голова Асоціації перевізників Львівщини, перевізники безвідмовно возитимуть пільговиків, якщо, для прикладу, держава звільнить АТП від сплати податків.

«Немає у бюджеті коштів – звільніть автотранспортні підприємства, які здійснюють перевезення людей, від податків. Кожне підприємство у рік сплачує від 10 до 20 млн грн у державний та місцеві бюджети. Звільніть АТП від податків, тоді кажіть: виконуйте функцію соціальних перевезень людей, яким надано пільги», – додав І.Велійка.

З його слів, відмовляючись від перевезень пільговиків, «Керівники АТП знають, що вони йдуть на певний крок, який може потягнути за собою спілкування із правоохоронними органами».

Як повідомлялося, з 2 квітня цього року перевізники Львівщини погрожують припинити перевезення пільговиків у приміських та міжміських маршрутах через відсутність державних компенсацій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 23:46:31