понеділок, 20 березня, 2017, 18:28 Львів
Інші політики боялися їхати, - Садовий пояснив, чому найбільше блокувальників серед «Самопомочі»

Питання блокади окупованого Донбасу виникло серед громадян України різних політичних скерувань, серед яких виявилися і партійці «Самопомочі».

Про це в ефірі програми FACE2FACE на телеканалі ZIK заявив Андрій Садовий, міський голова Львова й очільник партії «Самопоміч».

Гість програми запевнив, що жодних партійних рішень щодо блокування на Донбасі «Самопоміч» не приймала.

«Питання блокади окупованого Донбасу виникло серед громадян України, різних політичних скерувань, які висловили свій протест, – переконує Андрій Садовий. – Серед цих людей були і члени нашої партії. Але ми жодних партійних рішень щодо блокади не приймали».

В очільника «Самопомочі» знайшлося пояснення і тому, чому серед учасників блокади помітно партійців саме цієї політсили.

«Інші політики просто боялися туди їхати, просто боялися спілкуватися із людьми – тими людьми, які живуть у навколишніх селах, містечках. Вони (політики. – Ред.) бояться побачити реальність, яка є дуже страшна. А наші не бояться...», – переконує Садовий.

Гість програми нагадав, що на сьогодні більшість рад в Україні підтримали блокаду окупованого Донбасу, а ось свій вплив на цей процес Андрій Садовий категорично заперечив.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 22:42:23