понеділок, 20 березня, 2017, 10:35 Економіка
Іноземні донори платять підряднику лише за якісний ремонт доріг, – голова «Укрдорінвесту»
Ремонт дороги. Фото: Микола Тис/ZIK
Ремонт дороги. Фото: Микола Тис/ZIK

Підрядники, які будують дороги в Україні в рамках фінансування міжнародними фінансовими організаціями (МФО), кошти отримують тільки тоді, коли сертифікований фахівець приймає роботу.

Про це в час інтерв’ю програмі «Нова кров» (щонеділі о 11:00 на телеканалі ZIK) розповіла голова ДП «Укрдорінвест» Олена Криворучко.

 «Укрдорінвест» – організація, що підпорядковується «Укравтодору», але основним завданням якої є супроводження тих проектів, які фінансують іноземні донори – міжнародні фінансові організації (МФО). Тобто це свого роду проміжний етап між світовим банком і «Укравтодором», прокоментувала голова ДП «Укрдорінвест» Олена Криворучко.

Вона також зазначила, що «Укрдорінвест» – консультативна компанія, що допомагає «Укравтодору» впроваджувати ті проекти, на які той отримує кредитні кошти.

«Важливим моментом є те, що «Укравтодор» не отримує готівкою суму кредиту, тобто у нього немає у розпорядженні цих коштів. Суми за виконані роботи отримує підрядна організація по факту сертифікації незалежним інженером, який працює над цим проектом напряму від банку-донора. Тобто ні «Укравтодор», ні «Укрдорінвест» з мішком грошей не ходить», – сказала Олена Криворучко.

Тобто за ті дороги, які будуються в рамках фінансування міжнародними фінансовими організаціями, кошти підрядник отримує тільки тоді, коли сертифікована особа приймає роботу на предмет її якості, – з усією інфраструктурою, розміткою, відбійниками, пішохідними переходами, ліхтарями, знаками і т. інше. У команді «Укрдорінвесту» працюють фінансисти, котрі звіряють усі платіжні документи, щоб не було помилок чи зловживань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 01:37 :09