понеділок, 20 березня, 2017, 20:30 Політика
Геращенко пояснив, коли Клюєв і Онищенко перестануть бути нардепами

Допоки не буде рішення суду, яке вступить в силу, де йтиметься, що Сергій Клюєв чи Олександр Онищенко винуваті, вони не будуть позбавлені депутатського мандату.

Про таке заявив Антон Геращенко, депутат Верховної Ради, в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) у відповідь на запитання про те, коли статусу нардепів позбудуться одіозні політики, які втекли з України.

За словами нардепа, для того, щоб із сайту Верховної Ради не посміхалися Сергій Клюєв і Олександр Онищенко, прийнято закон про заочне судочинство.

«Я був автором однієї з перших редакцій. Прийнято його у травні минулого року. Минулого тижня ми його поліпшили. Тепер ми дали можливість ГПУ пред’являти заочне обвинувачення Клюєву, Онищенку та іншим тим, хто переховується від правосуддя», – повідомив Геращенко.

Нардеп нагадав, що обоє не ходять в Раду, проте донедавна їм навіть нараховували зарплату – допоки спікер Андрій Парубій не припинив нарахування.

«І ось за цим законом, якщо суд ухвалить рішення, що Клюєв і Онищенко будуть визнані винуватими, і буде, як мінімум, дві інстанції, на що потрібно теж час, тоді вони втратять статус народного депутата», – висловився Антон Геращенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 06:23 :01