понеділок, 20 березня, 2017, 21:40 Суспільство
Фільм «Жива» б'є рейтинги голлівудських блокбастерів, – режисер
Фільм «Жива». Фото: planetakino.ua
Фільм «Жива». Фото: planetakino.ua

Незважаючи на дебют, український фільм «Жива» виходить у прокат разом із американськими кінострічками. Більше того, у деяких містах рейтинги фільму значно вищі голлівудських блокбастерів.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив режисер фільму «Жива» Тарас Химич.

«Власники мереж кінотеатрів самі вирішували, чи є фільм рейтинговим для показу, чи ні. Випустивши «Живу» у прокат –  вони ризикнули, але не прогадали. Адже у деяких містах рейтинг фільму побив рейтинги голлівудських блокбастерів. Окрім того, не зважаючи на дебют фільму, власники кіномереж виділили для «Жива» найкращі години, коли кінотеатри відвідують найбільше людей. Як для нашого першого фільму – це ще одна перемога»,– каже Тарас Химич.

Він переконує, що українські фільми сьогодні вийшли на високий рівень, тому й успішно продаються за кордоном. Натомість, для якісного продукту, вітчизняним режисерам необхідно плідно попрацювати.

«Крім цього, обов’язково повинна бути довіра від українських дистриб’юторів до вітчизняних режисерів. Адже і українська кіногалузь може не лише окупити себе, а й заробити. Тому, я вважаю, що для існування українського кіно є усі шанси»,– додає Тарас Химич.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 02:05:38