понеділок, 20 березня, 2017, 23:29 Світ
ФБР і АНБ вважають Росію супротивником США

Директор ФБР Джеймс Комі заявив на слуханнях в конгресі США щодо російського втручання, що Росія є ворогом США і прагне протистояти їм різними способами.

Аналогічної точки зору дотримується і директор Агентства національної безпеки (АНБ) Майкл Роджерс, – повідомляє Росбалт.

В ході слухань у комітеті з розвідки палати представників конгресмени поставили Комі і Роджерсу відповідне питання, на який обидва відповіли ствердно.

«Будучи нашим противником, Росія прагне протистояти нам різними способами», – пояснив Комі.

У свою чергу Роджерс висловив упевненість в тому, що РФ хоче досягти переваг для себе за рахунок США.

Раніше в ході слухань Комі і Роджерса запитали, чи є у них докази впливу Росії на результат голосування в штатах Мічиган, Пенсільванія, Вісконсин і Огайо. Конкретних відомостей вони навести не змогли.

Разом з тим Комі підтвердив факт розслідування «втручання Росії у вибори» і «зв’язків передвиборного штабу Трампа з Росією». Він також заявив, що, на думку спецслужб, Росія хотіла допомогти на виборах Трампу і нашкодити його опонентові Гілларі Клінтон.

Крім того, Комі і Роджерс заявили, що очікують втручання Росії в майбутні американські вибори.

Глава АНБ також підкреслив, що американські спецслужби співпрацюють з європейськими колегами і «надають їм інформацію про вплив РФ на їх вибори. За його словами, особливо це стосується Франції та Німеччини.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 22:38:42