понеділок, 20 березня, 2017, 10:26 Політика
Дратує, коли у черговий вихідний чоловік їде на роботу, – дружина міністра

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян чудово розуміє що рано чи пізно його перебування на посаді завершиться. Тож тоді ним перестануть цікавитись, а друзів стане значно менше. Однак, у Омеляна достатньо сил, аби пережити такий складний момент.

Про це під час ток-шоу «Перші другі» з Наталією Влащенко розповіла дружина самого Омеляна, дизайнер Світлана Бевза.

Світлана Бевза запевнила, що не користується службовим становищем свого чоловіка, аби справи у бізнесі пішли краще. Мовляв, уже давно подружжя вирішило: не втручатися у робочі інтереси однин одного.

«Насправді, бізнес дає не так багато, як хотілося б. Та я маю змогу робити колекції і двічі на рік їздити у шоу-рум до Парижа та зараз – на Тиждень моди у Тбілісі. Якось ми з Володею домовились, що наші справи, наші світи робимо самостійно. І коли зустрічаємось вдома, найважливішим є родина. Ми стараємось не поєднувати роботу із сім’єю», – розповіла вона.

За словами Бевзи, на жаль, чоловік-міністр, у зв’язку із важливістю своєї роботи, не може приділяти достатньо часу родині. Тож подружжя вирішило зробити один день на тиждень «сімейним», який вони обов’язково, проводять у домашньому колі.

«Звичайно, ми можемо бути усією сім’єю, втрьох, не так часто, як хотілося б – усьому своя ціна. Звичайно, мене дратують ситуації, коли у черговий вихідний, а чоловік їде на роботу, тому що треба. Випав сніг – він поїхав дивитись трасу. Чи сталось якесь велике ДТП на «Укрзалізниці». Та ми домовились, що неділя у нас – святий день для родини. І, якщо немає таких зовсім форс-мажорів. ми залишаємось вдома, гуляємо з дитиною та присвячуємо час одне одному. Адже він, насправді, теж переймається, що приділяє синові не стільки уваги, як хотілося б», – сказала дизайнерка.

Окрім того, Бевза зізналась: раніше до неї як до дружини міністра часто звертались різні малознайомі люди із проханням «вирішити» те чи інше питання.

«З’являлися нові так звані друзі. Та я це все відсікла ще з самого початку. Тож зараз таких запитів немає взагалі», – наголосила Бевза та додала: вони з чоловіком усвідомлюють, що рано чи пізно, коли він перестане бути міністром, таких собі друзів та й взагалі уваги стане значно менше. Однак Омелян зможе це пережити.

«Я впевнена, що він має сили, аби йти далі. Адже на цьому не закінчується світ. А я тоді маю його підтримати», – зазначила Світлана Бевза.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 03:54:40