понеділок, 20 березня, 2017, 16:10 Політика
Браун на посаді аудитора НАБУ «загрожує репутації держави», – нардеп
Найджел Браун. Фото: УНІАН
Найджел Браун. Фото: УНІАН

Призначення Найджела Брауна ставить під загрозу репутацію всієї держави. Питання полягає не в самій його особистості, а в намаганні проштовхнути його на посаду аудитора НАБУ у «дикий спосіб».

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат України  (фракція БПП) Віктор Кривенко.

Якщо все ж Найджела Брауна затвердять на посаду аудитора НАБУ, це стане величезним ударом по репутації нашої держави.

«Основний капітал будь-якої влади – це довіра, причому, як з боку громадян, так і партнерів. Буде нанесено величезний удар по репутації України. А на ній, у тому числі, тримаються санкції, які, окрім героїзму наших солдат, є тим єдиним, що стримує Путіна від пробивання сухопутного коридору на Крим», – вважає Кривенко.

Тож у будь-якому випадку не можна приймати його кандидатури, адже це просто небезпечно.

«Так, можливо, він справді прекрасний фахівець. Однак призначати його у такий спосіб – це загроза існуванню Української держави через втрату довіри до неї зі сторони наших іноземних партнерів і українських громадян, яким просто замовлять безлад», – переконаний нардеп.

Адже питання полягає не у самій особистості Брауна. Присутній у студії народний депутат (фракція «Батьківщина») Олексій Рябчин наголосив: найбільша проблема у тому, що аудитора намагаються проштовхнути таким собі «договірняком».

«Коли робляться такі нелегітимні речі, вже відчувається певний присмак. А потім, коли збирють антикорупційний комітет і кажуть, що голосування потрібно провести швидко, кожен поважаючий себе політик уже відчуває, що щось тут не так. І якщо в тебе є репутація, то ти не хочеш приймати участі у всіх цих речах. Тому й депутати не хочуть брати на себе відповідальність за ці схеми», – зазначив Рябчин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 23:36 :07