понеділок, 20 березня, 2017, 16:45 Політика
Блокада спричинила безробіття у ОРДЛО, – Георгій Тука
Блокада ветеранами АТО залізниці для припинення торгівлі з незаконними збройними формуваннями. Фото: radiosvoboda.org
Блокада ветеранами АТО залізниці для припинення торгівлі з незаконними збройними формуваннями. Фото: radiosvoboda.org

Через блокаду ОРДЛО багато місцевих мешканців стали безробітними. Хтось із них хоче переїхати на підконтрольну Україні території, а хтось шукає порятунку у ворога «за пазухою».

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK) сказав заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

«Більшість підприємств ОРДЛО не працюють. Є деякі установи у «сплячому» режимі. Мені телефонували деякі мешканці непідконтрольних територій, які через блокаду втратили роботу. Настрої у них не найкращі. Але вони прагнуть переїхати на територію України. Ці чоловіки уточнювали в мене, як влаштуватись на роботу в Україні, де краще проживати, як впоратись із документами тощо. Проте і ми мусимо розуміти, що частина тепер безробітних людей поїде в Росію, перейде на бік ворога. Ймовірно, вони візьмуть зброю у руки і стануть по той бік барикад», – впевнений Георгій Тук.

Блокада, а як наслідок закриття підприємств, змушує переїжджати місцевих мешканців, обравши категоричний шлях: або в Україну, або у Росію.

«Я негативно ставлюсь до блокади. На мій погляд, вона є абсолютно безглуздою. Проте наслідки від неї ми вже маємо. Десятки а то й сотні безробітних людей. До того ж, ще більше загострення конфлікту. Про детальніші розміри економічних втрат від блокади цього тижня Міністерство економіки України має відзвітувати. Але якби там не було, я переконаний, що ми зможемо подолати всі проблеми та не впадемо в економічну яму», – запевняє політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 01:36 :17