неділя, 19 березня, 2017, 10:50 Події
Терористи Захарченко і Плотницький почали «інтеграцію» ОРДЛО до Росії

В окупованому Криму представили структуру, яка займатиметься «інтеграцією Донбасу до Російської Федерації».

Установча конференція так званого Інтеграційного комітету «Росія-Донбас» відбулася 17 березня в Лівадійському палаці в Ялті, – повідомляє Радіо Свобода.

У першому засіданні взяли участь ватажки угруповань «ЛНР» і «ДНР», які визнані в Україні терористичними, Ігор Плотницький та Олександр Захарченко. Вони приїхали до Криму на святкування 3-ї річниці анексії півострова.

Координатором комітету став депутат Держдуми Росії і заступник голови Руської громади Криму Андрій Козенко.

Під час січневої поїздки Захарченка з Плотницьким до Криму на святкування річниці Переяславської ради Козенко казав, що створив у Держдумі групу з «парламентських контактів» із «ЛДНР». Тоді ж ніби народилася й ідея Інтеграційного комітету «Росія – Донбас».

Під час установчого засідання комітету Козенко повідомив, що підготував законопроект про скасування необхідності трудових патентів для «громадян» «ДНР» та «ЛНР».

А голова окупаційного кримського «парламенту» Володимир Константинов запропонував проект «Россрегіон». В його межах ніби стане можливим найповніша співпраця з угрупованнями.

Захарченко і Плотницький заявили, що з Україною їх більше нічого не пов’язує, а провідний партнер для так званих «республік» – Російська Федерація, до якої вони сподіваються увійти.

«Останньою вервечкою були ешелони до підприємств української юрисдикції в ОРДЛО та виплата там заробітної плати. Винуватими виявилися не угруповання, які «націоналізували» підприємства (ввели «зовнішнє управління»), зробивши неможливими поставки сировини та відвантаження продукції на підконтрольну уряду територію. А – уряд України, який оголосив блокаду до повернення підприємств під контроль власників», – пише видання.

Плотницький розповів, що з Луганська йдуть поставки вугілля до окупованого Криму.

А Захарченко повідомив, що за минулий рік експорт товарів із території, підконтрольній угруповання «ДНР», до Росії «зріс на 34 мільйони доларів». І взагалі Донбас, за його словами, має що запропонувати російському споживачеві.

За словами Захарченка, в умовах транспортної блокади з українського боку підприємства непідконтрольних територій Донбасу вже переходять на російські комплектуючі та сировину.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 15:41:43