неділя, 19 березня, 2017, 1:55 Політика
Клімкін: У кримчан відібрали свободу

Україна поверне свободу кримчанам, яку в них відібрали у 2014 році шляхом анексії та приєднання до складу РФ.

Про це 18 березня заявив глава МЗС України Павло Клімкін. 

«Три роки тому у кримчан відібрали свободу. Щодо свободи не буває компромісів. Ми її повернемо спільно», – заявив глава МЗС 

Як відомо, 18 березня 2014 року президент Росії Володимир Путін підписав із самопроголошеними представниками «влади» Криму «договір» про вступ Криму та Севастополя у склад РФ.

Окупанти тоді заявили, що вважають, що їхній «договір» не входить у протиріччя «з загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права», зокрема, Статутом Організації Об’єднаних Націй та Гельсінським заключним актом Наради з безпеки і співробітництва у Європі.

Базою для «договору» назвали результати «вільного і добровільного» загальнокримського «референдуму» 16 березня у присутності озброєних військовослужбовців РФ без розпізнавальних знаків.

18 березня 2017 року міністерства закордонних справ Чехії, Фінляндії та Латвії висловилися на підтримку територіальної цілісності України та проти анексії Криму Росією, а президент Литви Даля Грбаускайте зазначила: «Свободу можна окупувати, але не можна забрати. Крим – це Україна». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 06:06:54