субота, 18 березня, 2017, 21:18 Політика
Військовими у ВР «Народний фронт» намагається залякати парламент, – Богословська

Нинішній спікер ВР Андрій Парубій найбільш некомпетентний за усю історію незалежності. Усвідомлюючи відсутність його легальної легітимності, «Народний фронт» намагається залякати парламент, заводячи до зали бійців та демонструючи свою, нібито, можливість вирішувати проблеми силовими методами.

Таку думку в ефірі програми «HARD з Влащенко»(в ефірі о 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) висловила народний депутат України III, VI, VII скликання Інна Богословська.

За її словами, вперше за всю історію Україна отримала спікера, який не здатний організувати роботу парламенту.

«Відсутність досвіду в управлінні та роботі із великими колективами, на превеликий жаль, відіграє велику роль у тому, що він просто не справляється зі своєю посадою. Бути спікером парламенту дуже важко, адже складно знайти порозуміння між різними людьми. Не всі можуть цього досягнути», – переконана Богословська.

Керованість у парламенті повністю втрачена, до того ж немає легальної більшості, тож усе це становить велику небезпеку.

«Це вже не перший раз «Народний фронт» вирішив показати суспільству, що він, нібито, здатний на військове вирішення конфлікту. Вже тричі вони готувались продемонструвати, «хто в домі господар», виводили добробатів у формі, які ставали біля трибуни. За ними стоїть Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і легенда, що він, нібито, контролює усіх добровольців», – наголосила Богословська.

На думку екс-нардепки, у зв’язку з тим, що у Парубія немає легальної легітимності у парламенті, «Народний фронт» намагається тримати депутатів у страху, за допомогою своїх військових та поліції.

«Блокадники, на яких, фактично, напала поліція, через депутатів направили листа із проханням, аби парламент їх заслухав. Коли ж про це взнав «Народний фронт» абсолютно незаконно завели військових у зал пленарних засідань, аби, таким чином, спрацювати на упередження. Та безумовно, це була акція залякування і людей і суспільства. Вони думають, що Україну таким чином можна залякати, однак такі речі згуртовують українців. Ми не Росія», – підкреслила Інна Богословська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 07:14:30