субота, 18 березня, 2017, 21:45 Політика
«Націоналізація» допомогла Ахметову списати усі борги своїх підприємств, – Богословська

Ще з початком Революції Гідності та бойових дій на сході, Ахметов намагався всидіти на двох кріслах, підтримуючи і Україну, і терористів. Та після чергового програного Росією раунду все ж довелось вибрати, з ким він – із Києвом чи Москвою. Тож обираючи Україну він зробив те, що зробив би будь-який бізнесмен.

Таку думку в ефірі програми «HARD з Влащенко»(в ефірі о 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) висловила народний депутат України III, VI, VII скликання Інна Богословська.

«Блокада продемонструвала, які величезні кошти проходили через лінію розмежування. Україна, фактично, годувала тих, хто воює проти нас. Я думаю, що не має жодної людини, яка повірить, ніби підприємства Ахметова працювали на окупованих територіях і не платили данину бойовикам», – зазначила Богословська.

Тож блокадникам вдалось розкрити величезні ґешефти, які здійснювались українською владою на крові учасників АТО.

«Окрім того, Ахметов ще на початку революції намагався всидіти однією попою на двох стільцях. З одного боку він, нібито, і допомагав Україні, а з іншого – фінансував батальйон «Восток», таким чином намагаючись захистити свій бізнес», – переконана екс-нардепка.

Сьогодні ж він отримав можливість списати усі боргові зобов’язання свого холдингу на форс-мажорну ситуацію. Тож усю «націоналізацію» Ахметов, безумовно, може повернути вигідною собі стороною.

Та й, враховуючи те, що Москва програла уже другий раунд боротьби з Україною – мрія Путіна про проект «Новоросія», у якому Ахметов брав участь як на стороні України, так і терористів, не здійснилася, згодом цю територію не вдалось увіпхнути Україні, на базі автономії із правом ветувати наші зовнішньополітичні рішення.

«Мінськ-2 теж нереалізований. А в купі із ним були завдання пройти дострокові вибори в український парламент, аби його переформатувати на більш проросійським. У цьому безумовно Ахметов теж відігравав свою роль. Однак і ця гра була програна. Тож, фактично, я впевнена, що його поставили перед вибором: він з Україною чи з окупованими районами. У результаті він зробив те, що зробив би будь-який бізнесмен», – наголосила Інна Богословська. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 15:55:44