субота, 18 березня, 2017, 20:47 Політика
Гройсман: Готовий ще раз допомогти Львову зі сміттям, але Садовий і сам має щось робити
Гройсман і Садовий
Гройсман і Садовий

Прем’єр-міністр України готовий ще раз допомогти Львову з вирішенням сміттєвої кризи, але і мер міста має щось робити, а не постійно зволікати з рішеннями і звинувачувати всіх у блокуванні його зусиль.

Про це після телефонної розмови з мером Львова написав у Facebook прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Подаємо допис керівника уряду в повному обсязі:

«Годину тому мав телефонну розмову з Львівським міським головою Андрієм Садовим. Він повідомив, що ті полігони, з якими ми домовились під час минулого мого приїзду до Львова, відмовляються далі приймати львівське сміття. Чесно кажучи, просто по-людськи, розумію їх позицію – і про це сказав панові Андрію. Вони не бачать бажання вирішити проблему з його боку, а тільки постійні зволікання. Тому, певне, і відмовляються, бо не розуміють скільки ще це буде тривати.

Вразив мене один факт. Пан Андрій сказав, що говорив уже з усіма міськими головами – усі відмовляються. Але на моє питання, з ким і коли він говорив на цю тему останній раз, відповів, що говорив з Київським головою Віталієм Кличком... десь 1,5 місяці тому!

Як колишній міський голова, завжди намагаюсь допомогти міським головам, які до мене звертаються. Я уже не раз втручався у цю ситуацію, готовий втрутись ще раз. Але думаю, що врешті-решт пан Андрій мав би розпочати сам вирішувати цю проблему, а не шукати знову, хто йому заважає».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 06:07:44