субота, 18 березня, 2017, 21:10 Політика
Богословска розглядає можливість балотуватися на пост Президента України

До парламенту 9-го скликання я точно балотуватися не буду. Щодо моїх політичних планів, то, можливо, я буду балотуватися в Президенти.

Таку заяву зробила , екс-нардеп Інна Богословська в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK.

«Нікого із панелі відомих політиків я не бачу майбутнім Президентом України. Я хочу людей закликати до того, щоб вони подумали над цим. Адже і Порошенко, і Тимошенко, і Ляшко та інші з цієї когорти – це просто сором для країни, якщо ми знову будемо вибирати з-поміж цих людей. До парламенту 9-го скликання я точно балотуватися не буду. Щодо моїх політичних планів, то. можливо, я буду балотуватися в Президенти», – заявила Богословська.

Політик зазначила, що наразі майже не підтримує зв’язок із жодним представником чинної влади.

«Звісно, я відчуваю свою відповідальність перед суспільством, через те що входила до «Партії регіонів». Проте, представляючи цю політичну силу, я не скоїла жодного вчинку, який би дав мені привід соромитися. Однак, все ж і до сьогодні я відчуваю відповідальність за те, що, можливо, не потрібно було голосувати за Харківські угоди. Я голосувала саме за економічну частину цих домовленостей, щоб Україна не вийшла у дефолт, а натомість не звернула увагу на політичну складову», – зазначила екс-нардеп.

Богословська наголосила, що сьогодні в Україні немає класичних партій, які могли б якісно вибудовувати політику країни. Тому певна, що політична сфера, подібно до інших в країні, потребує повного перезавантаження.

«Якби я отримала високу державну посаду в країні, то зробила би все, щоб оголосити військову доктрину на дотримання озброєного активного нейтралітету та переозброєння армії на стандарти НАТО. Також наполягала б на формуванні резервної армії. До того ж, змінила б курс економічної політики на національний егоїзм, адже зараз Україні в аспекті економіки потрібно робити тільки те, що вигідно саме  їй. Також зробила б важливий акцент на просвітництво, освіту та інформатизацію населення, оскільки без цього побудувати успішну країну неможливо», – заявила Інна Богословська.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 06:07:36