субота, 18 березня, 2017, 20:44 Політика
Богословська про Садового: Не можна сидіти на двох стільцях, якщо хочеш займатися великою політикою

В Україні ніхто не будує сміттєпереробних заводів, адже на усіх полігонах відходів працює мафія, яка заробляє там колосальні кошти. І без зміни системи влади, ситуація залишатиметься такою і надалі.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) розповіла народний депутат України III, VI, VII скликання Інна Богословська.

«В Україні досі не побудовано сміттєпереробних заводів, тому що на усіх полігонах відходів працює величезна мафія, яка добуває на звалищах рідкоземельні метали, золото чи срібло. Також там добувають вторсировину, для подальшої незаконної переробки», – вважає Богословська.

І йдеться про мільярди гривень у тіньовому ринку, які «кришуються» представниками криміналітету.

«На всіх наших звалищах ще й хоронять тих, кого вбивають. Багато людей, яких вважають зниклими безвісти, лежать десь під завалами сміття», – переконана вона.

Ніхто не будує сміттєпереробних заводів, адже на цьому створюють величезний капітал. Тож без зміни системи влади нічого змінити не вдасться.

Що ж стосується мера Львова Андрія Садового, якому, ймовірно прокуратура оголосить підозру, у зв’язку із трагедією на Грибовицькому сміттєзвалищі, то, на думку екс-нардепки, це ще раз свідчить, що не можна всидіти на двох стільцях, якщо ти хочеш займатися великою політикою.

«Експеримент Садового дуже погано закінчився для нього самого та може погано закінчитись і для його фракції», – підкреслила Богословська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 23:45:32