п'ятниця, 17 березня, 2017, 11:37 Суспільство
Вперше «Історична правда» вийде у прямому ефірі
Вахтанг Кіпіані
Вахтанг Кіпіані

Відтепер Вахтанг Кіпіані буде спілкуватися наживо із людьми, які приймали історичні рішення для української держави та буде шукати відповіді на актуальні питання в історичній площині. А перед гарячою дискусією гості Кіпіані та глядачі телеканалу ZIK побачать захопливий документальний фільм із десятком найкращих експертів та постановочними зйомками, які перенесуть усіх у відповідний час.

«У новій суперсучасній студії, зробленій у вигляді куба із плазм, ми зробили реалістичну провокативну декорацію та вклали душу і максимум зусиль, щоб наблизити аудиторію до тодішніх реалій. Кожна програма ілюстрована постановочними зйомками», – пояснює керівник департаменту соціальних проектів телеканалу ZIK Ольга Мовчан.

Нову «Історичну правду» глядачі телеканалу ZIK побачать у суботу, 18 березня. Це буде перша програма з циклу про розпад СРСР і становлення незалежності України. Усього випусків має бути шість, й кожен з них розкриватиме суть амбіцій радянської імперії у різних суспільних галузях, таких як армія, промисловість, освіта, екологія, культура та економіка.

«У кожній з цих шести тем показуємо на прикладах конкретних життєвих історій, до яких катастрофічних наслідків призвели амбіції СРСР. А також як розпорядилися уже в незалежній Україні спадком, що дістався від Радянського Союзу», – розповідають творці «Історичної правди».

Тож не пропустіть цікавинки, якими дивуватиме «Історична правда з Вахтангом Кіпіані»! Тематичну документалку, гаряче пост-шоу та студію-провокацію, яка припаде до душі справжнім патріотам, глядачі телеканалу ZIK зможуть побачити на власні очі вже цієї суботи, 18 березня, о 22:00.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 09:15:01