п'ятниця, 17 березня, 2017, 17:44 Економіка
В Україні є достатньо вугілля, щоб закінчити опалювальний сезон, – експерт

Щоб закінчити у цьому році опалювальний сезон в Україні, на складах є достатньо вугілля. Також потрібно уже зараз починати формувати стратегічний запас.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповіла експерт у галузі енергетики Марія Яковлева.

«Цю зиму, ми вважаємо, що пережили. Навіть, якщо сьогодні припинилися б усі поставки вугілля, не потрібно переживати. У нас достатньо вугілля на складах до кінця опалювального сезону. Тобто колапсу не буде», – прокоментувала  експерт у галузі енергетики Марія Яковлева.

Щодо наступного опалювального сезону  наголосила, що потрібно починати формувати стратегічний запас.

«Для того, щоб наступний опалювальний сезон не проходив у такому стані напруги, треба формувати стратегічний запас, в першу чергу державі. Зробити процедуру прозорою, відкритою, для того, щоб уся країна розуміла, наскільки держава керує процесами в цій галузі, навіть за наявності монополії. Потрібно, щоб кожне підприємство сформувало свої запаси, щоб вони показали, чи законтрактували вугілля, чи воно замістило  постачання з неконтрольованих територій», – сказала Яковлева.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 05:59:50