п'ятниця, 17 березня, 2017, 12:29 Суспільство
Усміхайлики, або Крапелька радості, коли «все погано»
Наталія Фанок
журналіст, заступник головного редактора ІА ZIK

Важко писати про щось позитивне, коли довкола «все погано». Ні, не все, але коли у тому варишся, негатив зашкалює. Тут тобі і маршрутки, яких бракує, відтак переповнені, і розбиті дороги, і субсидії, які дають, а потім відбирають, і гори сміття мало не під вікнами, і високі ціни та «комуналка», і війна, і безгрошів’я, і більші чи менші болячки, і… список можна продовжувати.

У кожного свій багаж з радостями та смутками, і так важливо, щоб гору брало перше. Насправді миттєво створити настрій – дуже легко і просто. Тут і фантазувати не треба. Це: сніданок, приготовлений для тебе; ввічливість та приязнь продавця; уступлене місце у трамваї чи маршрутці; квіти, подаровані без приводу; комплімент від вуличного музиканта; маленький хлопчик, який біжить перед тобою, щоб відчинити двері; двірничка, яка перехоплює на півдорозі до смітника, і вперто каже – «давайте мені»; несподіваний дзвінок чи зустріч; щаслива дівчина, яка несеться по дощовому місту з букетом і дарує радість собі і перехожим; добродушний водій, який везе за «просто так»; остання цукерка від друга, коли вона тобі так потрібна; «люблю» і «дякую, що ти є» від рідних; усмішка і «ням-ням» від маляти; пестощі домашнього улюбленця. І ще багато-багато варіантів.

А що тішить вас? Подумайте про дрібниці нинішнього дня, які вас усміхнули. А потім наділіть крапелькою радості ближнього

Бо ж коли є люди, які нас можуть насмішити і розізлити, можемо з певністю казати – життя прекрасне!

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 10:50:29