п'ятниця, 17 березня, 2017, 10:11 Київ
У київській багатоповерхівці отруїли котів

В одній із столичних багатоповерхівок почали масово гинути коти. Лише від початку січня нарахували з десяток котячих трупів. Люди переконані, що у цьому винна комунальна установа, що обслуговує будинок.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Вечір» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Мешканці столичної багатоповерхівки ледь не щодня потерпають від трупного запаху із підвалу. Люди переконані: котів отруюють навмисно, адже із початку року нарахували десять мертвих тварин. Тож нарікають на комунальників.

«Вони кажуть, що після кожної травлі прибирають щурів. Насправді ж жодних щурів тут не має. Котів також не стало», – розповідає мешканка будинку Яна Завадська.

У тому, що тварини загинули, мешканці звинувачують ЖЕК. Мовляв, ключі від підвалу були лише там. Комунальники ж своєї вини не визнають.

«Труять усе працівники санстанції, а не ми. Звертайтесь туди, вона ж обробляє», – переконують комунальники.

Однак головний інженер ЖЕКу Світлана Некрасова зізнається: отримували заявку потруїти щурів, тож, ймовірно, коти постраждали випадково.

«Ми котів не травимо. Та від однієї із квартир надійшла заявка на травлю щурів у підвалі. Туди приходили дезінфектори», – повідомила Світлана Некрасова.

Однак самі мешканці у це не вірять. Вони переконані: хтось свідомо зводив зі світу безпритульних пухнастиків.

«У ЖЕКу кажуть, що лише труїли щурів. Однак це робиться у підвалі, а коли був сплеск масової загибелі котів, ми неодноразово знаходили лоточки із залишками їжі саме біля дірочок до підвалу», – розповідає мешканка будинку Ніна Супрун.

Відтак люди планують написати колективне звернення до дільничного, аби в подальшому ніхто не вбивав котів-безхатченків.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 13:38:08